KONST / Litografier / Färglitografi 13636829
nr 1363 6829
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/395. Motivet: 29x39cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:20:36
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr